На Черкащині проведуть “аудит” кримінальних проваджень, у яких фігурують бізнесмени | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Очільниця Черкаської обласної прокуратури провела оперативну нараду з начальниками профільних структурних підрозділів та керівниками окружних прокуратур  щодо організації роботи на напрямі захисту інвестицій.

Катерина Шевцова доручила провести «аудит» кримінальних проваджень, у яких фігурують представники бізнесу, а також проаналізувати вжиття обмежувальних заходів.

«За результатами проведеного «аудиту» ми повинні забезпечити захист бізнес-суб’єктів від можливих зловживань з боку недоброчесних представників влади та правоохоронних органів. Наші зусилля повинні бути спрямовані на реальний захист представників чесного бізнесу та запобігання порушень їхніх прав та законних інтересів під час розслідування кримінальних проваджень», — сказала Шевцова.

Прокуратура має стати на заваді протиправному втручанню в діяльність підприємств, перешкоджанню правоохоронцями їхній роботі, зокрема шляхом проведення обшуків, блокування рахунків, вилучення та арешту майна.

Керівниця обласної прокуратури також звернула увагу на особливості притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які займаються нелегальним підприємництвом, що нівелює процедуру сплати податків до бюджету.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Previous post За книжкою черкаської вчительки зможуть вчитися діти з усієї України | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post Жителю Черкас, який побив свою співмешканку, загрожує до 8 років ув’язнення | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий