На Черкащині розшукують 83-річного дідуся | Новини Умані

У Катеринополі Звенигородського району розшукують 83-річного Анатолія Івановича Калиновського. Чоловік проживав сам, його доглядали син із невісткою, що мешкали поруч через дві хати.

Про це повідомляють “Вісті Черкащини“.

– Десь годині о 9-ій 23 вересня, ми так думаємо, він пішов у невідомому напрямку і додому не повернувся. Страждає на розлади пам’яті. Раніше інколи теж блукав, але завжди повертався або його приводили назад знайомі. Міг піти у напрямку Вербовця, автостанції, Новоселиці. Ми вже все обшукали, ніде не можемо знайти. Поліція повідомлена. Пам’ять у нього інколи зникає, але потім відновлюється. Ввечері 22 вересня був удома, почувався нормально. Ми були коло нього, перебирали картоплю, рвали сливи, город прибирали, – розповідає невістка Ірина Калиновська.

Родина просить усіх, хто бачив, зустріне Анатолія Івановича, хто знає про його місцеперебування повідомити за номером: 0971440322.

Одягнений був, ймовірно, в чорні штани, глибокі калоші, червоний фетровий светр (під шию на замку) й сіро-зелений жилет з овчини. На голові картуз. Мобільного при ньому не було.

джерело: про все103

Previous post Смертельна ДТП на Черкащині: загинув мотоцикліст (ФОТО) | Новини Умані
Next post Поліцейські взяли участь у любительському турнірі з багатоборства — Новини Черкащіни

Добавить комментарий