На Черкащині розслідують масове отруєння собак

 

У Шполі правоохоронці розслідують випадки жорстокого поводження з тваринами після повідомлень про масове отруєння собак у місті.

Про інцидент ще 3 травня повідомила місцева жителька Діана Дрозд. За її словами, жертвами стали як безпритульні, так і домашні тварини. Свідки розповідали, що собаки помирали у тяжких судомах, із піною та кров’ю з рота.

Як повідомила речниця ГУ НП області Зоя Вовк, за фактом події слідчі Звенигородського районного відділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України — жорстоке поводження з тваринами.

У межах досудового розслідування призначено низку експертиз. Слідчі дії тривають.

Джерело

Previous post На Черкащині знайшли мертвою 14-річну дівчину, яку розшукували
Next post У Черкасах водій легковика збив чоловіка на електросамокаті: потерпілого госпіталізували

Добавить комментарий