На Черкащині судитимуть селянку, яка самовільно зайняла 25 гектарів землі | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Фото тематичне

Жительку одного з сіл Монастирищини судитимуть за самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному власнику.

Розслідуванням установлено, що жителька одного з сіл Монастирищенської територіальної громади, в серпні 2021 року самовільно зайняла 25 гектарів земельної ділянки, яку використовувала для засівання сільськогосподарськими культурами, не маючи на це дозвільних документів.

У результаті таких протиправних дій, Монастирищенській міській раді заподіяно значну майнову шкоду на суму 116 тисяч 350 гривень, яка в подальшому в повному обсязі відшкодована до бюджету Монастирищенської міської ради.

Самовільно захоплені землі правопорушницею звільнено та повернуто територіальній громаді. Органом місцевого самоврядування ці землі уже надані громадянам для здійснення законної сільськогосподарської діяльності.

Довідково: самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику карається штрафом від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Previous post У Черкасах провели в останню путь двох українських солдатів
Next post У РВА розповіли про причину нещодавнього вибуху в Умані | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий