У Монастирищенській громаді трьом жінкам присвоїли почесне звання України «Мати-героїня».
Про це повідомляє пресслужба Монастирищенської міської ради.
Відзнаки багатодітним матерям вручили 6 травня. Високого державного звання удостоєно Тетяну Подолянюк та Оксану Тімбаєву із села Івахни, а також Наталію Караганову із села Нове Місто. Кожна з жінок народила та виховала п’ятьох дітей.
Під час урочистостей представники влади вручили матерям посвідчення, нагрудні ордени та квіти.
