На Черкащині трьом жінкам присвоїли звання «Мати-героїня»

 

У Монастирищенській громаді трьом жінкам присвоїли почесне звання України «Мати-героїня».

Про це повідомляє пресслужба Монастирищенської міської ради.

Відзнаки багатодітним матерям вручили 6 травня. Високого державного звання удостоєно Тетяну Подолянюк та Оксану Тімбаєву із села Івахни, а також Наталію Караганову із села Нове Місто. Кожна з жінок народила та виховала п’ятьох дітей.

Під час урочистостей представники влади вручили матерям посвідчення, нагрудні ордени та квіти.

Джерело

Previous post На Черкащині колишнього посадовця лісгоспу підозрюють у службовій недбалості
Next post Попри обстріл, поїзд, який курсує через Черкащину, прибув до Харківщини без запізнення

Добавить комментарий