Відкриття відбулося 6 грудня у Водяницькій громаді.
Про це повідомили на сторінці громади у фейсбуці.
На Алеї Слави загиблих військових Водяницької громади відтепер увіковіченні імена та фото захисників. Після її відкриття та освячення, у місцевому будинку культури вручити медалі та подяки дружинам і матерям загиблих.
