На Черкащині виготовляли підроблену горілку “Finlandia” | Новини Умані

фото тематичне

На Черкащині оголосили підозру 8 членам організованої групи за виготовлення та збут фальсифікату з незаконним використанням торгової марки “Finlandia”.

Про це повідормляє пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрювані здійснювали виготовлення та збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв, в тому числі тих, на упаковки яких незаконно було нанесено знак для товарів торгової марки «Finlandia».

Виготовляли напої у двох приміщеннях, які були обладнані спеціальним обладнанням, яке забезпечує масове виготовлення фальсифікату.

Виготовлений «товар» члени групи збували на території Черкаської області шляхом безпосереднього продажу покупцям, а також надсилали його покупцям на території всієї України, користуючись послугами логістичної компанії.

За результатами проведених обшуків правоохоронці виявили та вилучили пластикові бочки різного об’єму з рідиною із характерним запахом спирту та коньяку, шланги різної довжини, коробки типу «Bag-in-Box» з рідиною з маркуванням «Finlandia», незаконно виготовлені алкогольні напої та спирт загальним об’ємом більше 2 тисяч літрів. Установлено, що збитки потерпілій торговій марці складають майже 122 тис. грн.

Діяльність організованої групи припинена працівниками обласної прокуратури спільно зі слідчими СУ ГУНП в Черкаській області та оперативними співробітниками УСР в Черкаській області ДСР НП України.

Джерело: Про Все139

Previous post На Черкащину прийшло похолодання | Новини Умані
Next post На Уманщині п’яний водій скоїв ДТП | Новини Умані

Добавить комментарий