На Черкащині викрили осіб, які підробили документи задля реєстрації сільгосптехніки | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Прокурори Черкаської окружної прокуратури повідомили про підозру місцевому жителю за фактом одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення держслужбовцями.

Слідством встановлено, що керівник однієї з організацій, яка займається обстеженням сільськогосподарської техніки на її відповідність задля подальшої реєстрації, змовившись з іншим особами, організував виготовлення підроблених документів для подальшого їх використання під час реєстрації службовими особами Держпродспоживслужби сільськогосподарської техніки, за що одержав неправомірну вигоду в сумі 15 000 грн.

Після проведення низки процесуальних дій буде прийнято рішення про повідомлення про підозру всім особам, причетним до вчинення злочину.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Previous post Черкаські боксери та боксерки здобули нагороди чемпіонату України
Next post Пального вистачило лише на кілька кілометрів: чоловіку, який викрав автомобіль в уманчанина, повідомили про підозру | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий