На Черкащині визначили кращого спортсмена червня

Кращим спортсменом червня 2022 року в Черкаській області став Сергій Куліш.

Про це повідомляє пресслужба відділення НОК України в Черкаській області.

У червні на звання переможця претендували двоє спортсменів: стрілець Сергій Куліш та фехтувальник Богдан Платонов. Зваживши та кількість здобутих медалей, рівень змагань та підсумковий результат, комісія визнала Сергій Куліша кращим спортсменом червня-2022 на Черкащині.

Заслужений майстер спорту України Сергій Куліш взяв участь у Кубку світу з кульової стрільби, що відбувся 31 травня – 6 червня в місті Баку (Азербайджан). Спортсмен виборов на змаганнях усі види нагород – золото, срібло та бронзу. Сергій став чемпіоном у стрільбі з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 метрів із трьох положень, здобув друге місце у змаганнях змішаних команд та посів третю сходинку у складі команди. Загальний результат стрільця – 4500 очок. Сергій Куліш – вихованець Черкаської обласної школи вищої спортивної майстерності, його тренер – Віктор Нагній.