На Черкащині учителька потребує допомоги небайдужих | Новини Умані

На Черкащині учителька потребує допомоги небайдужих

На Черкащині потребує допомоги небайдужих Тамара Черкасова, шкільна учителька. Їй поставили діагноз: асептичний некроз голівки лівого стегна, ускладнений коксарторозом. Про це повідомили колишні учні жінки у фейсбуці.

Наразі ситуація погіршилась, від суглоба відірвався шматок, почалися ускладнення та подальше відмирання голівки лівого стегна. На 18 жовтня запланована операція, на яку у родини жінки не вистачає коштів. Без операції жінка втратить можливість ходити.

На Черкащині учителька потребує допомоги небайдужих

Звернення Тамари Тарасової також опублікували в мережі:

«Добрий день! Мене звати Черкасова Тамара. Я живу у місті Ватутіне, де більшість мешканців мене знають. Впродовж 30 років працюю у школі вчителем української мови та літератури, а останні 2 роки — зарубіжної літератури. Учити дітей — це моє життя. Свій діагноз дізналась у 2019 році: асептичний некроз голівки лівого стегна, ускладнений коксарторозом. Інакше кажучи, голівка мого суглоба відмирає, з часом він стирається, і я ризикую втратити можливість ходити. Почалися консультації з ортопедами щодо мого майбутнього. Усі три роки я боролася з коксартрозом: вставала о 5 ранку і робила тривалі виснажливі вправи, через біль займалась плаванням (з підтримкою чоловіка ходила на річку); щоб відновити втрачений міжсуглобний колаген, пила хондопротектори. Потім йшла на роботу. Минув рік. 2020 зробила МРТ — була щаслива, бо за рік суглоб не стерся, його тримали м’язи. Але взимку, на Новий 2021 рік перехворіла ковідом, а коли вийшла на роботу, відчула, що не можу стати на ногу. Повторне МРТ — від суглоба відірвався шматок, почалися ускладнення та подальше відмирання голівки лівого стегна. Пропонували операцію — потрібної суми коштів не було. Самі зібрати не могли, а звертатися по допомогу до людей соромилися. Крайні півроку вже не могла без сторонньої допомоги взуватися, а з одягу носила тільки брюки та кросівки. Ще в понеділок 4 жовтня я була на роботі, після 1-го уроку відчула страшний біль у лівій нозі, але ще піднялася на 3-поверх і провела один урок. Дочекалася, щоб діти вийшли з класу і , тримаючись за перила, щоб не кульгати, зійшла донизу. Далі: лікарня, наш травматолог відразу сказав діагноз. Це підтвердило МРТ у Черкасах. Крім некрозу голівки лівого стегна, коксартроз 4 ступені, з’явилися численні тріщини. Якщо не здійснити операційне втручання зараз, є загроза відкритого перелому стегна. З усіх обдзвонених клінік на позапланову термінову операцію погодилась тільки «Лігамента» (м.Черкаси). Згідно виставленого нам рахунку: вартість ендопротезу склала 110 тисяч, доопераційного обстеження — 5 тисяч грн., послуги клініки — 50 тисяч. Крім цього післяопераційна реабілітація — 15 000 грн. Усього: 180 000 грн. (приблизно). За два роки моєї боротьби з цією хворобою нам з чоловіком вдалося заощадити і скласти на моє лікування 86 тисяч гривень. Гірко визнавати, але не вистачає нам 94 000 грн., а часу зовсім немає. Операцію поставили позапланово на 18 жовтня. Я пропрацювала все життя і завжди проблеми вирішували самостійно! Але зараз змушена звертатися до Вас по допомогу! Дуже хочу ходити, люблю свою роботу, хочу вчити дітей та жити повноцінним життям!»

Реквізити:АТ КБ Приватбанк: Київ.УкраїнаРахунок: 26208697032907IBAN: UA323052990000026208697032907ЄДРПСУ одержувача: 2557605347Приватбанк: 4149 4991 3022 3587Одержувач: Черкасова Тамара ОлександрівнаТелефон: +38063 902 1977 (Тамара)

Джерело: Про Все307

Previous post За п’ять місяців в Умані склали понад 70 протоколів щодо домашнього насильства | Новини Умані
Next post 21 жовтня – сесія Черкаської міської ради — Новини Черкащіни

Добавить комментарий