На Черкащині за період воєнного стану зареєстровано більше сотні випадків шахрайства — Новини Черкащіни

Шахраї пристосовуються до будь-яких соціально-економічних змін у державі. Не винятком стала і війна. З часу введення воєнного стану на Черкащині зареєстровано понад 146 випадків шахрайських дій.

Про це повідомляє видання Давній Галич.

З початком війни зріс попит на безготівкові розрахунки картками, покупки онлайн та дистанційне обслуговування, де можна втрапити у шахрайську пастку. Також зловмисники застосовують й перевірені схеми: ваш родич у біді, фейкові оголошення в інтернеті, дзвінки псевдобанкірів та інші.

До прикладу лише за 31 травня на Черкащині зареєстровано декілька випадків шахрайських дій.

Так у Звенигородському районі на мобільний телефон місцевій мешканці зателефонував невідомий, який представився працівником банку. Не обдумавши свої дії, жінка надала шахраю інформацію по власній банківській картці. Пізніше з рахунку потерпілої зняли більше ніж 36 тисяч гривень.

Аналогічний випадок трапився в Уманському районі. Там псевдобанкір видурив у довірливої уманчанки понад 18 тисяч гривень.

У більшості випадків вирахувати та затримати телефонних та інтернет шахраїв доволі складно, але можливо.

Правоохоронці вкотре нагадують, не повідомляйте нікому свої персональні та банківські дані. Не вказуйте їх на інтернет-майданчиках. У випадку шахрайства одразу звертайтеся до поліції.

Джерело

Previous post У Черкасах на каналізаційному колекторі проведуть додаткові ремонті роботи — Новини Черкащіни
Next post Збитки в сумі майже 3 мільйони гривень: судитимуть колишнього службовця комунального підприємства — Новини Черкащіни

Добавить комментарий