На Черкащині за вимагання хабаря судитимуть мера міста

На Черкащині судитимуть міського голову Катеринополя Володимира Коваленка. Його підозрюють в отриманні хабара. Ніби він просив гроші за розміщення на вулицях містечка чотирьох кавомашин. «Дозвіл» оцінив у 800 доларів. Розповідає сайт ВІККА.

Так днями Придніпровський районний суд Черкас ухвалив рішення про запобіжний захід чиновнику. Його не триматимуть під вартою, натомість він має внести заставу в розмірі 52 тис. грн.

Судячи з ухвали суду про міру запобіжного заходу, до пана Коваленка ще 6 червня 2022 року звернувся представник підприємця із  проханням про дозвіл розмістити 4 кавомашини на вулицях Катеринополя. Чиновник відповів, що вирішить це питання за 800 доларів – 200 «зелених» за кожну точку.

А вже 24 червня він передав представнику підприємця рішення виконкому, яким дозволялося розміщувати кавомашини на території містечка. Щоправда, це рішення виконкому відсутнє на офіційному сайті міської ради. За це ніби Володимир Коваленко отримав 800 доларів.

Йому була повідомлена підозра. А Придніпровський районний суд м Черкаси обрав міру запобіжного заходу. Враховуючи постійне місце проживання, роботу і те що селищний голова Катеринополя є інвалідом 2 групи, суд ухвали застосувати щодо нього заставу. Розмір – 52 тис. грн.

У суді Володимир Коваленко заявив, що справа щодо нього сфальсифікована, щоб дискредитувати його. Надалі триватиме судовий розгляд кримінальної справи. Чиновнику загрожує від 5 до 8 років із конфіскацією майна.

У 2020 році Володимир Коваленко виграв вибори голови Катеринопільської громади. До обрання головою працював керівником Катеринопільської районної ради та райдержадміністрації.

Previous post Черкаські діти провели благодійну акцію на підтримку Збройних сил України — Новини Черкащіни
Next post В Україні діють нові правила отримання посвідчення водія

Добавить комментарий