На Черкащині змагались боксери з усієї України (ФОТО) | Новини Умані

Спорт як складова розвитку молоді соціалізує молоде покоління, загартовує здоров’я, формує характер та сприяє закріпленню корисних звичок у щоденному житті. У невеликих містечках менше можливостей для вибору спортивних секцій, ніж у мегаполісах, тому проведення турнірів Всеукраїнського рівня для районного центру – неабияка подія.

Про це інформують у Черкаській обласній організації ВО “ЧЕРКАЩАНИ”.

На Черкащині змагались боксери з усієї України (ФОТО)

Протягом 22-24 вересня у місті Звенигородка відбувся ІV Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок ЗвениГора». Турнір провели завдяки фінансовій підтримці підприємців і меценатів. Долучилися до проведення турніру і представники “Черкащан”. 

Так, депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко і секретар Ватутінської міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Юрій Мамайсуров допомогли організаторам влаштувати боксерський турнір.

– Створюючи належні умови для розвитку спорту, ми даємо нашим дітям альтернативу вулиці. Спорт виховує характер, зміцнює тіло і мотивацію юнаків. А такого масштабу змагання дають нашим спортсменам можливість проявити себе та показати, що великий спорт є не лише у великих містах, – наголошує Олександр Коваленко.

На Черкащині змагались боксери з усієї України (ФОТО)

Участь в турнірі взяли 20 команд із Черкаської, Кіровоградської, Вінницької, Миколаївської, Одеської, та Київської областей. 239 юних боксерів три дні виборювали звання чемпіона даних змагань. БК «Кузня» представляли бійці з міст Звенигородка, Ватутіне та смт Лисянка.

Джерело: Про Все16

Previous post ШТРАФ – ДО ПІВ ТИСЯЧІ: ІЗ ЖОВТНЯ ВОДІЇ ПОВИННІ ВМИКАТИ БЛИЖНЄ СВІТЛО ФАР НА ЗАМІСЬКИХ ТРАСАХ | Новини Умані
Next post Легковик в’їхав під вантажівку: поліція оприлюднила деталі ДТП на Уманщині (ФОТО) | Новини Умані

Добавить комментарий