На дві гідроспоруди в Золотоніському районі оформлять право власності | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора в повному обсязі та зобов’язав орган місцевого самоврядування вжити заходів, спрямованих на набуття права комунальної власності на гідротехнічні споруди.

Так, за фактом бездіяльності органу місцевого самоврядування Золотоніська окружна прокуратура звернулася з позовом до суду про зобов’язання Великохутірської сільської ради вчинити дії, спрямовані на набуття права власності на дві гідротехнічні споруди на ставку «Гвардійський (Новосвітський)» річки Золотоношка площею 3400 м2, вартістю понад 36 млн грн.

«Нічийність» гідротехнічних споруд на водоймах призводить до їх недбайливого використання і руйнування, як наслідок, відсутні можливості повною мірою використовувати водні об’єкти у господарських цілях та для захисту навколишнього середовища від шкідливої дії вод», — зазначають у пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Previous post Маркос Алонсо планирует летом покинуть «Барселону» (11 декабря 2023 г.) — Новости футбола
Next post “Я вас вибачаю”: мер Черкас вийшов до мітингарів та звинуватив організатора у проплаченості | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий