На Громова асфальтують дорогу

Деталі

 

 

Про початок ремонту найпроблемнішої ділянки вулиці Громова у мікрорайоні Гречківка повідомив у своїх соцмережах міський голова Сміли.
Сергій Ананко розповів, асфальтування дороги на одній із ділянок вулиці триває, тож рух по цій частині вулиці буде перекрито ще декілька днів. Він назвав це наймасштабнішим проектом цього року. Як твердять місцеві, дорожнє покриття тут капітально не ремонтували років 40-к.
Роботи виконує ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ», яке займалось ремонтом траси Н-01 у межах Сміли ще до початку війни, а також капітальним ремонтом вул. Орлова.
Як зазначає керівник міста, на вулиці Громова передбачено облаштування 4904 м2 асфальтобетону, встановлення бордюрного каменю та вкладання близько 1607 м2 тротуарної плитки, улаштування водоскидних споруд.
Для маломобільних груп населення передбачено пониження бордюрного каменя. Згодом також буде нанесена дорожня розмітка та встановлені дорожні знаки.

scroll back to top

Previous post За понад півтора року повномасштабної війни росія пошкодила 1 427 об’єктів медзакладів та ще 189 – зруйнувала вщент
Next post Після ракетної атаки 6 потерпілих у лікарнях, 2 з них– тяжкі

Добавить комментарий