На Кіровоградщині засуджено жінку, яка примушувала людей до заняття жебрацтвом | Кримінальні новини

10.02.2024 17:00

П’ятьох безпритульних з різних куточків України взяли  у «рабство» для заняття жебрацтвом на вулицях обласного  центру.

За послідовної позиції прокурорів Кіровоградської обласної прокуратури  кропивничанку визнано винною у  торгівлі людьми, вчинене організованою групою.

Вирок суду  — 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Прокурор у ході судових слухань довів, що обвинувачена  входила до складу організованої злочинної групи, що спеціалізувалась на  вербуванні громадян для жебракування. Обвинувачена разом із двома спільниками  підшукували людей, які перебували у скрутному матеріальному становищі, не мали постійного місця проживання та доходів, пропонуючи останнім працевлаштування у  Кропивницькому разом з проживанням.  Насправді ж йшлося про випрошування милостині  у людних місцях з обов’язковою імітацією каліцтва та вад здоров’я.

Членам злочинної групи вдалося завербувати  п’ятьох людей з  Київщини, Вінниччини, Черкащини, Дніпропетровщини та з Онуфріївського району Кіровоградщини. Потерпілих привозили на квартиру одного і членів  злочинної групи,  насильно утримували там  з погрозою застосування насильства. У трудовому рабстві потерпілі перебували різні терміни — від кількох днів до року.

На судовому засіданні жінка повністю визнала провину у злочині. Що стосується двох інших членів злочинної групи, провадження щодо них закриті у зв’язку зі смертю.

За матеріалами Кіровоградської обласної прокуратури

Источник

Previous post Просідання будівлі дитсадка у Києві – повідомлено про підозру інженеру з технагляду. ФОТО | Кримінальні новини
Next post Перерахували до рф 3 млрд гр прибутків — у Києві судитимуть організаторів онлайн-казино | Кримінальні новини

Добавить комментарий