На Лисянщині затримали браконьєра із незаконно добутим кабаном в автівці

Під час проведення рейду 21 листопада 2021 року працівниками державної лісової охорони Лисянського держлісгоспу спільно з працівниками єгерської служби та місцевої поліції у селі Почапинці Звенигородського району було затримано автомобіль Нива, в якому було виявлено незаконно добутого дикого кабана. Інформує пресслужбі лісового та мисливського господарства.

На місце події було викликано слідчу оперативну групу. У ході з’ясування обставин встановлено, що кабана незаконно добуто у мисливських угіддях Лисянської районної громадської організації УТМР. На правопорушника складено адміністративний протокол згідно статті 85 частини 2 КУпАП.

Матеріали справи готуються для передачі до суду для подальшого розгляду та призначення розмірів відшкодування і міри покарання за злочин.

Дане порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу або позбавлення права полювання на строк до трьох років. Крім того, браконьєр повинен буде сплатити збитки за незаконне добування кабана у розмірі 40 тис. грн.

Previous post Смерть на дорозі: як покарали винуватців резонансних ДТП на Черкащині
Next post Хвилі на Дніпрі поблизу Черкас можуть бути вище метра, – ДСНС | Черкаські новини — суспільство

Добавить комментарий