На Монастирищені для лікарні закупили сучасне обладнання


 

Для медзакладу придбали два сучасні аналізатори.

Про це повідомили у пресслужбі Монастирищенської міської ради.

У лікарні з’явилися нові новітні автоматичні аналізатори: гематологічний та біохімічний і реагенти до них. Також в лабораторії зробиликосметичний ремонт та оновили меблі.

Все обладнання повністю автоматизоване, що гарантує точність у результатах аналізів і значно пришвидшує та покращує роботу лабораторії. За словами лаборанта Олени Паламарчук, один з апаратів, які закупили – це автоматичний гематологічний аналізатор BC-30s Mindray. Він виконує клінічний (загальний) аналіз крові та дає результати за 21 показником і дозволяє отримати 3 гістограми (лейкоцитів, еритроцитів, тромбоцитів), що в результаті дасть змогу лікарям ставити більш точний діагноз.

Біохімічний автоматичний аналізатор Mindray BS-240 дозволяє охопити широкий спектр лабораторних обстежень, куди відносяться білковий і ліпідний обміни, дослідження функцій нирок, печінки та підшлункової залози.

Продуктивність аналізаторів теж висока, гематологічний здатний обробити 70 тестів за годину, а біохімічний – 200 тестів за годину. У лабораторії із серпня цього року працює новий аналізатор електролітів ST-200 Aqua, який виконує дослідження водно-солевого обміну за 6-ма параметрами (Na, K, iCa, Cl, Li, pH) та здатний опрацювати 60 зразків за годину.

Зазначають, що всі аналізи беззкоштовні, при наявності направлення від сімейного лікаря, чи перебуваючи на лікуванні в стаціонарі, згідно переліку гарантованих медичних послуг державою. Крім того, результати аналізів будуть завантажені в електронну історію хвороби пацієнта, лікар отримує результат оперативно, сімейний лікар теж буде бачити результати.

Нове медичне обладнання вже протестоване і запускається в роботу.

Джерело

Previous post Хотів дати хабаря: у Смілі чоловік пропонував патрульним 10 тисяч
Next post На 83-му році життя помер уманський ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — Новини Черкасс

Добавить комментарий