На нараді в РВА говорили про надійні споруди захисту цивільного населення

Деталі

Робочий тиждень у районній військовій адміністрації розпочали апаратною нарадою заступників голови та керівників структурних підрозділів РВА.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
«Люблю продуктивні початки тижнів. У ході засідання обговорили низку актуальних питань життя району. Серед них не втрачає своєї актуальності питання забезпечення якісними й надійними спорудами захисту цивільного населення та облаштування пунктів незламності», – говорить пані Валерія.

 

І додає, відрадно, що збільшується кількість шкіл у районі, які працюють не лише дистанційно. За минулий тиждень маємо ще 3 навчальні заклади, діти яких матимуть змогу здобувати знання у форматі очно/змішано.
«Дуже важливою є тема реабілітація наших військових, які повертаються з фронту, їх адаптація в мирне життя. Одним з таких етапів є створення платформи «Черкаський вимір», де зібрано й упорядковано всю необхідну для ветеранів інформацію», – веде далі пані Валерія.
За її словами, українські військові сьогодні роблять надзусилля для того, аби ми у мирних містах мали змогу працювали, навчатись і просто жити. Наша з вами задача підтримувати їх та допомагати.
«Дякую усім, хто працює й наближає нашу Перемогу», – підсумовує голова Черкаської РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Previous post В області не вистачає робітничих кадрів
Next post Книгозбірня розширює кругозір дітей про країни Європи

Добавить комментарий