На охорону навколишнього середовища Сміли запланували витратити 450 тисяч гривень

Деталі

 

 

У «Кошторисі доходів та видатків фонду охорони навколишнього природного середовища на 2022-2024 роки», який оприлюднено на сайті міської ради, передбачено, що щороку на охорону природи виділятиметься по 450 тисяч гривень.
Цього року на охорону та раціональне використання природних ресурсів і ліквідацію наслідків буреломів, сніголомів, вітровалів передбачається витратити 50 тисяч гривень.
На будівництво, розширення та реконструкцію споруд, придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення, знешкодження та складування побутових, сільськогосподарських і промислових відходів виробництва, відходів розчищення зелених насаджень, кубових залишків – 151 тисячу гривень.
На забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин, твердого ракетного палива – 200 тисяч гривень. Та на збереження природно-заповідного фонду – 49 тисяч гривень.

scroll back to top

Previous post Правоохоронцям підвищать зарплати
Next post Поліція та зоозахисники підписали меморандум про співпрацю

Добавить комментарий