Деталі
У Смілі чоловік викликав поліцію й накинувся на правоохоронців з цеглиною в руках.
Про це повідомляють в обласному управлінні поліції.
Нетверезий чоловік викликав поліцію, проте після приїзду правоохоронців, почав поводитися неадекватно та пошкодив службовий автомобіль.
Ситуація сталася 4 січня на вулиці Волошковій. Нетверезий батько приїхав провідати свою півторарічну дитину, проте мати його не впустила до двору.
Тоді 35-річний чоловік зателефонував на спеціальну лінію 102 і заявив про конфлікт із колишньою співмешканкою та просив поліцію розібратися у ньому. Проте, коли на місце прибули правоохоронці, він почав поводитися неадекватно й вчиняти конфлікт вже з поліцейськими. Після цього правопорушник забіг на територію приватного будинку й з подвір’я кидався цеглою і шматками бетонного покриття, пошкодивши при цьому службовий автомобіль.

Поліцейські вгамували та затримали шибайголову.
За вказаним фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України.
Чоловіку загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років

