На річці Дніпро водний патруль виявив порушника

Нещодавно під час патрулювання прибережної смуги річки Дніпро в адміністративних межах села Худяки поліцейські помітили чоловіка, який йшов від водойми з мішком та, ймовірно, займався незаконним виловом риби. Про це розповіли у пресслужбі патрульної поліції області.

Підійшовши до громадянина, інспектори виявили в мішку свіжовиловлену рибу: 22 лящі, а також 4 мисинові сітки.

Сума збитків, завданих рибному господарству України, становить 36 тисяч гривень.

На місце патрульні викликали слідчо-оперативну групу для встановлення обставин вчинення правопорушення. Незаконний улов і заборонені знаряддя лову слідчі вилучили.

Previous post На Золотоніщині затримали чоловіка за підпал автівки знайомого
Next post 29-й тур чемпионата Украины языком чисел и фактов: «Динамо» провело 520-й «сухой» матч в УПЛ (19 мая 2026 г.) — Новости футбола

Добавить комментарий