На ШкавркаFEST розіграли трьох підсвинків, співали, частувались, дивились фаєр-шоу

Деталі

Незважаючи на дощову погоду, яка трошки зіпсувала початок ШкваркаFEST, фестиваль української національної кухні й сала, що проходив 18 вересня у нижньому парку, все-таки відбувся, запалив та дуже сподобався містянам. Люди поступово сходилися, місця вистачило всім.

 

Культурна програма заходу була дуже насиченою: гостей і годували, і розважали, і веселили та ще й дали можливість виграти порося. Громади, підприємства та організації Смілянщини виставили розкішні столи достатку, серед яких особливо вирізнявся стіл Березняківської сільської ради, біля якого господарювали щедра і привітна директор Будинку культури Березняківської сільської ради Оксана Левченко.

 

 

Відвідувачам дуже сподобалися тематичні фотозони та яскраві локації. Глядачі насолоджувалися виступами творчих колективів міста, громад Смілянщини та всього Черкаського району. Співали народні артисти із Носачева, Лебедівки, Білозір’я. Як завжди, на висоті і були найкращими, наші смілянські: «Заграва», «Родовід», «Яблуневий цвіт», тріо Анатоліїв, «Вербиченька». Сподобалися й сольні виступи, красиво співала молодь.
Гостей постійно підбадьорювала та підіймала настрій незрівнянна харизматична пара молодих ведучих — Анна Шатна та Руслан Билина.

 

2021 09 22 salo9

Приємно було те, що можна було сфотографуватися біля гарбузової локації від освітян, пригоститись смаколиками народної кухні від підприємців, ЦППРК, торгового відділу та квартальних комітетів міста.

 

 

Народний депутат Сергій Рудик започаткував чемпіонат сала та розіграв трьох підсвінків. Двох свиней забрали Березняківська та Тернівська громади, а третього – сміляни.
Безкоштовно частували варениками, кулішем, салом.

 

Містян розважали аніматори та ходулісти, феєричним завершенням став подарунок від ТМ «М’ясокрай» — виступ театру вогню «Сварожичі» і салют.

 

Тож незважаючи на критику фестивалю від інших сайтів, ШкваркаFEST – це суперове свято, адже справжнім українцям ніщо не стане на заваді, щоб скуштувати домашніх страв і гарно повеселитись. Сміляни хочуть, щоб цей захід став традиційним у нашому місті.

scroll back to top

Previous post Золотоніський район: рятувальники ліквідували наслідки ДТП — Происшествия в Черкассах
Next post З четверга – «жовтий» рівень епіднебезпеки

Добавить комментарий