На Шполянщині дві жінки влаштували бійку на зупинці

У селі Лозуватка стався конфлікт між двома жінками, коли одна з них образила пам’ять померлого сина іншої. Суд визнав винною нападницю та призначив їй штраф. Про це інформує “Шполяночка” з посиланням на реєстр судових рішень.

Інцидент стався 1 листопада близько 7:20 поблизу зупинки громадського транспорту. У ході суперечки обвинувачена повалила пенсіонерку на асфальт та, перебуваючи позаду, схопила її за голову й кілька разів штовхала донизу.

У результаті потерпіла отримала синці на обличчі та тілі.

У судовому засіданні жінка повністю визнала свою вину та пояснила, що конфлікт виник після образливих слів на адресу її покійного сина, через що вона не стримала емоцій і вдалася до фізичної сили.

Суд призначив жінці покарання у вигляді штрафу в розмірі 35 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 595 гривень.

Previous post «Світло всередині»: у Черкасах відбулася унікальна інклюзивна вистава без слів — Новини Черкащіни
Next post Задушив та наругався над тілом — у Львові рецидивіста засуджено за умисне вбивство | Кримінальні новини

Добавить комментарий