На сьогодні на територію Черкаської області вже релоковано 41 підприємство — Новини Черкащіни


10 травня 2023, 22:57

На сьогодні на територію Черкаської області вже релоковано 41 підприємство: 31 працює; 10 налагоджують свою роботу. Про це в інтервю Укрінформу розповів голова Черкаської ОВА Ігор Табурець.

«Для прикладу розповім про швейну компанію, яка релокувалася до нас із Херсонщини. Вона не лише запустилась, а й уже розвивається: відкрила три філії в нашій області, одну – на сусідній Кіровоградщині, а ще одну відновлює в деокупованій Снігурівці на Миколаївщині», — пише голова ОВА.

«Потенціал для того, щоб приймати та допомагати релокації бізнесу, ми маємо. Адже на території області є понад 700 тис. кв. м вільних площ під розміщення виробництв. Війна — трагедія для країни, але й великий шанс на її модернізацію. Я маю на увазі економіку, суспільні відносини та пріоритети розвитку. Нашим виробникам треба розвивати глибинну переробку сировини. Це зніме питання логістики, посилить економічну стійкість, збільшить прибутки підприємств. До речі, влітку на Золотоніщині має відкритися завод із переробки кукурудзи», — зазначив Табурець.

Джерело

Previous post Реформа: Ігор Табурець презентував проект спроможної мережі медзакладів Черкащини — Новини Черкас
Next post Прокуратура вимагає повернення до бюджету понад 400 тис. грн — Новини Черкащіни

Добавить комментарий