На сьогодні під охороною та захистом співробітників Служби судової охорони Черкащини перебуває 18 судів — Новини Черкащіни


10 травня 2023, 12:09

На сьогодні під охороною та захистом співробітників Служби судової охорони Черкащини перебуває 18 судів, що становить 69 % від загальної кількості судів області.

Командна та відповідальна робота охоронців Феміди на благо громадян дала свої результати. Так, наприклад, з початку поточного року здійснено пропуск до судів понад 19 тис. осіб, забезпечено підтримання громадського порядку та безпеку учасників судового процесу під час проведення майже 9,5 тис. судових засідань, з них 10 судових засідань, що потребували посилення, та 8 резонансних судових засідань.

Під час виконання завдань попереджено пронесення громадянами до будівель судів, органів та установ системи правосуддя 862 предметів, заборонених до пронесення, зокрема:

ножів, викруток, загострених предметів – 631 одиниця;

газових балончиків – 195 одиниць;

пристроїв для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії – 36 одиниць.

Звертаємо увагу, що не варто приносити до приміщень судів речі підвищеної небезпеки. Завчасно враховуйте це під час відвідування судів, інформують в Службі судової охорони

Джерело

Previous post Вантажівка наїхала на пішохода: жінка померла в лікарні — Новини Черкащіни
Next post Людей евакуювали: у Черкасах горіла багатоповерхівка — Новини Черкащіни

Добавить комментарий