На Сумщині викрито корупційні схеми в лісогосподарському підприємстві, — прокуратура. ФОТО | Кримінальні новини

09.09.2023 15:30

За процесуального керівництва Сумської окружної прокуратури службовцю одного з дочірніх лісогосподарських підприємств повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди. Директор товариства з обмеженою відповідальністю підозрюється у наданні неправомірної вигоди зазначеному службовцю.

Також повідомлено про підозру адвокатці підприємства, яка впровадила схему підкупу контролюючих органів.

За даними слідства, службовець за грошову винагороду систематично передавав підприємцю велику кількість необлікованої деревини, а також деревину із заниженням її «класності».

Адвокатка на підставі укладених договорів здійснювала представництво інтересів лісогосподарських підприємств у судах, правоохоронних та контролюючих органах. Вступивши у змову з керівництвом лісогосподарського підприємства, вона зобов’язалась організувати підкуп керівництва контролюючих органів. Підозрювана щомісячно передавати їм 40 тис грн, щоб забезпечити лояльне ставлення під час проведення перевірок.

При цьому кошти для підкупу адвокатці перераховували дочірні підприємства на підставі укладених між ними удаваних угод про нібито надання юридичних послуг.

Правоохоронці провели 68 санкціонованих обшуків у основних фігурантів кримінального провадження, у ході яких вилучено документи, печатки, грошові кошти.

Досудове розслідування триває. За його результатами діям інших службовців лісогосподарського підприємства, контролюючих органів та службовим особам суб’єктів господарювання буде надано правову оцінку.

За матеріалами Сумської обласної прокуратури

Источник

Previous post Поліція розшукує можливих свідків загибелі мотоцикліста внаслідок ДТП у Миколаєві | Кримінальні новини
Next post Повідомлено про підозру жителю Криму, який брав участь у бойових діях проти ЗСУ, — прокуратура | Кримінальні новини

Добавить комментарий