На території міської лікарні повісять банер з рекламою ритуальних послуг

Деталі

 

 

На минулому засіданні виконкому розглядали досить пікантне питання: підприємець хоче розмістити банер з рекламою ритуальних послуг…на території КНП «Смілянська міська лікарня».
На щастя, не на самій лікарні, а на фасаді будівлі автогаража по вул. Героїв Холодноярців, 82. Але ж, очевидно, це таке місце, яке бачитимуть багато людей. Тож наскільки це коректно, що пацієнти лікарні, які звернулися до медиків, бо хочуть одужати, лікуватись і жити, бачитимуть рекламу ритуальних послуг?
Навіть самі члени виконкому усвідомлювали комічність ситуації, що у лікарні тепер надаватимуть повний пакет послуг – від лікування до поховання. Але їх переконали, що підприємець попередньо взяв дозвіл у керівництва медустанови, і ті не проти такої реклами по-сусідству .
Тож, трохи пожартувавши, члени виконкому вирішили задовольнити прохання бізнесмена і дали дозвіл на рекламу.

scroll back to top

Previous post Вартість комп’ютерної томографії у Смілі буде на 30% дешевшою
Next post В області створили сільськогосподарську дорадчу службу

Добавить комментарий