На території Сміли людину покусала скажена лисиця

Деталі

 

 

В місті Сміла зареєстровано два випадки контакту людей з лисицями, у яких лабораторно підтверджено захворювання на сказ, повідомили на сторінці Смілянської міської ради.

По-першому випадку — в місті оголошено карантинні обмеження по сказу. По-другому випадку — контакт з твариною відбувся в Кіровоградській області, потерпілий отримує щеплення від сказу в травматологічному пункті КНП «Смілянська міська лікарня» СМР.
Нагадують також про дії при покусах скаженою твариною. Бо сказ невиліковна, смертельна хвороба. Виникає при отриманні покусу скаженою твариною (свійською, хижою, бродячою). Потребує невідкладної медичної допомоги – проведення повного курсу безкоштовних антирабічних щеплень. Таких щеплень має бути п’ять: у день звернення до лікаря (0-й день), а потім на 3-й, 7-й, 14-й і 28-й дні. Під час курсу антирабічних щеплень — не пропускати процедури та не переривати курс. Антирабічна вакцина запобігає виникненню захворювання у 96–99% випадків.
Пам’ятайте, сказ вилікувати не можна, його можна тільки попередити. Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких. У випадку покусу відразу звертайтесь у лікувальний заклад.

scroll back to top

Previous post Вхід в особистий кабінет для гравців FAVBET
Next post Новий транш допомоги для ЗСУ на 11 мільйонів гривень

Добавить комментарий