На Тясмині, в районі острова Закоханих, врятували рибалку

Деталі

Днями працівники рятувальної станції «Сміла» визволили з біди місцевого рибалку, у якого на річці Тясмин пробився човен.
Як повідомляють у рятувальній станції «Сміла», близько 17 години місцевим рятувальникам подзвонив чоловік і повідомив, що йшов берегом Тясмина і почув крик чоловіка про допомогу та швидко набрав 101.
«Співробітниця ДСНС Наталія Щербатюк прийняла повідомлення, детально розпитавши про точне місце звідки було чути крики про допомоги. Диспетчер негайно зв’язалась із нашою смілянською рятувально-пошуковою групою , передала інформацію та точно вказала місце пригоди. Орієнтири були дуже чіткі, тому нам вдалось дістались на місце за 5 хвилин», – розповідають у рятувальній станції «Сміла».
І пояснюють, що прикрий випадок трапився в районі острова Закоханих. Рятувальники побачили чоловіка у воді біля очерету, він тримався руками за пробитий резиновий човен. Як згодом розповів: виїхав на рибалку на надувному човні, телефон на воду не брав, щоб не втратити. В якусь мить човен став швидко спускати і чоловік залишився з бідою один на один. За деякий час він вже опинився у холодні воді, температура якої не перевищували 7С°. Все рибальське знаряддя пішло на дно. Залишалось лише кликати на допомогу.
«Тож своїм життям постраждалий тепер завдячує тому перехожому, що почув його крик і не залишився байдужим, а подзвонив у екстрену службу», – розповідають рятувальники.
І додають, також швидка реакція рятувальників мала велике значення. Вони дістались до місця пригоди, підняли переохолодженого рибалку на свій човен, довезли до рятувальної станції.
«Пропонували викликати швидку та постраждалий відмовився. Тож чоловіка відігрівали самі: переодягли в сухий чистий одяг, напоїли чаєм. Згодом відвезли його додому. Врятованим виявися хлопець 2005 року народження, житель Сміли», – кажуть у рятувальній станції «Сміла».
І уточнюють, наступного дня постраждалий рибалка прийшов подякувати та повернув речі.
«Окрема подяка Смілянській 12-ій ДПРЧ: за швидке реагування, точну інформацію та пропозицію надати допомогу, якщо б нашого ресурсу не вистачило», – підсумовують у рятувальній станції «Сміла».

 

Previous post Ще 7 укриттів у школах області облаштовують коштом держсубвенції
Next post На Крутий заміс мандрували і смілянські діти

Добавить комментарий