На тимчасово вільні кошти міського бюджету планують придбати військові облігації | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

У Черкаській міській раді відбулося засідання комісії для проведення конкурсу щодо визначення установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Черкаської міської територіальної громади шляхом придбання державних цінних паперів (військових облігацій).

Директор департаменту фінансової політики Тетяна Харенко повідомила, що департаментом була підготовлена заявка-пропозиція на розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів шляхом придбання державних цінних паперів (військових облігацій) та направлена 11 банкам. Обсяг коштів – 50 млн грн. Термін розміщення – до 3 місяців.

«Лише 4 банки надіслали свої пропозиції в запечатаних конвертах відповідно до заявки-пропозиції. Це АТ «АЛЬФА-БАНК», АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «Райффайзен Банк Аваль» та філія АТ «Державний експортно-імпортний банк України», — зазначила Тетяна Харенко.

Розглянувши усі пропозиції учасників конкурсу, комісія визнала переможцем АТ «Державний експортно-імпортний банк України». Саме його пропозиція була найвигіднішою та не буде змінюватися після закінчення дії воєнного стану. Тепер ця установа розміщуватиме тимчасово вільні кошти бюджету шляхом придбання військових облігацій.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Previous post У Кам’янці обіцяють вирішити проблему з безпритульними тваринами в місті | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області
Next post У режимі нон-стоп: на Черкащині рятувальники протягом доби боролись із пожежами сухої трави (ВІДЕО)

Добавить комментарий