На вихідних у Черкасах знову підірвуть вежу


 

Демонтаж другої башти  цеху карбаміду М-1, виведеного з експлуатації, буде проведено на "Азоті". 

Про це повідомляє пресслужба підприємства. 

Це станеться 25-26 грудня. Демонтаж проводитимуть методом спрямованого вибуху, звук від якого може бути чутно в місті. 

Нагадаємо, що на минулих вихідних демонтували першу башту. 

Фото — телеканал "Антена".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережі з’явилося відео, як на черкаському "Азоті" підірвали вежу.

Джерело

Previous post У Смілі п’ятеро людей до смерті забили чоловіка через помсту
Next post Черкаські синоптики розповіли, яка погода буде на цих вихідних (ВІДЕО)

Добавить комментарий