На Волині прокурори повернули до державної власності ще майже 20 га прикордонної смуги | Кримінальні новини

29.01.2024 15:30

Волинська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Західного регіону домоглася у суді повернення державі майже 20 га земель в межах прикордонної смуги у Ковельському районі на Волині.

Прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області з позовною заявою в інтересах держави в особі обласної військової адміністрації.

Позов стосувався скасування за сільською радою державної реєстрації права комунальної власності на ці землі. Орієнтована їх вартість становить майже 145 млн грн.

Встановлено, що попри те, що ці ділянки належать до земель оборони, можуть перебувати лише у державній власності, не підлягають передачі до комунальної чи приватної власності та щодо яких встановлений спеціальний режим використання, Держгеокадастр все ж таки передав їх у власність органу місцевого самоврядування.

Суд погодився із доводами прокурора, скасував держреєстрацію, визнавши ці землі такими, що належать державі.

За матеріалами Волинської обласної прокуратури

Источник

Previous post На Харківщині трьох військових зс рф судитимуть за вбивство, розчленування та численні грабежі | Кримінальні новини
Next post Закарпатські поліцейські знайшли зловмисника, який жбурнув гранату у двір будинку депутата. ФОТО | Кримінальні новини

Добавить комментарий