Фото – Ірина Назарок, Центр екстреної меддопомоги та медицини катастоф ЧОР
Біля села Леміщиха (Жашківська ОТГ) на Уманщині, 24 грудня сталася ДТП за участі автомобіля ВАЗ. Про це повідомила речниця Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області Юлія Норовкова.
Рятувальники 20-ї Державної пожежно-рятувальної частини, зі слів речниці, відключили акумулятор та газобалонне обладнання у машині, щоб авто не загорілося.
Як розповіла Суспільному речниця центру екстренної меддопомоги та медицини катастроф Ірина Назарок, сталося це близько 16 години. Диспетчеру повідомили, що автівка злетіла в кювет і один чоловік травмований.
На місці події 45-річний чоловік відмовився від допомоги медиків.
Джерело: Суспільне
454
