На Уманщині громаді повернули понад 1,6 гектара землі

 

Суд повернув у власність громади земельну ділянку сільськогосподарського призначення.

 Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Йдеться про землю площею 1,6379 гектара. У ході розгляду справи прокуратура довела, що громадянин двічі безоплатно отримав у власність земельні ділянки одного й того ж цільового призначення, що є порушенням вимог земельного законодавства.

Зокрема, встановлено, що відповідач незаконно оформив земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в межах Уманського району, попри те, що раніше вже скористався правом на безоплатне отримання аналогічної землі в іншій області.

У прокуратурі зазначають, що повернення незаконно привласнених земель у комунальну власність дає можливість територіальним громадам ефективно розпоряджатися ними, зокрема передавати в оренду та забезпечувати додаткові надходження до місцевих бюджетів.

Джерело

Previous post У Каневі встановлюють вікна в будинках, пошкоджених під час атак у жовтні
Next post У Звенигородці рятувальники допомогли двом цуценятам, які потрапили у пастку

Добавить комментарий