Цієї ночі мобільна група ЗСУ на Уманщині збила ворожий "шахед".
Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Він зазначив, що довготривала повітряна тривога в області минула без наслідків. Оборонці збили один безпілотник. Потерпілих та руйнацій немає.
