На Уманщині за шахрайство засудили начальницю пересувного відділення “Укрпошти” | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

На Уманщині начальниця пересувного відділення «Укрпошти» присвоювала гроші пенсіонерів, які платили за комунальні послуги. Таким чином, за словами самої зловмисниці, вона перекривала недостачу.

Слідство встановило кілька епізодів, коли підсудна брала з пенсіонерів кошти на оплату «комуналки», робила вигляд, що здійснила транзакцію й видавала чек. Проте насправді кошти забирала собі.

На суді обвинувачена пояснила, що у відділенні, де вона працювала, у неї сталася недостача коштів по товару і в такий спосіб вона вирішила закрити недостачу, а потім планувала провести проплату по квитанції потерпілої, однак в подальшому цього не зробила. У вчинку розкаялась і розповіла, що повернула гроші жертвам.

Уманський міськрайонний суд визнав жінку винною та призначив покарання у вигляді 1 року позбавлення волі, але замінивши на однорічний випробувальний термін.

Previous post На Черкащині розвивають адаптивні види спорту для ветеранів — Новини Черкас
Next post На Золотоніщині олійний завод через відключення світла зупинив роботу | Про Все | Новини Черкас та Черкаської області

Добавить комментарий