На Золотоніщині чоловік увірвався до будинку пенсіонерки та погрожував ножем

 

На Черкащині суд засудив 37-річного жителя Золотоноші до 8 років 6 місяців позбавлення волі за розбійний напад на пенсіонерку та незаконне зберігання канабісу.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

У жовтні 2021 року чоловік проник до будинку 74-річної жительки села Мицалівка Золотоніського району. Під час нападу він душив жінку, погрожував їй ножем та заволодів грошима.

Окрім цього, правоохоронці виявили у нього канабіс, який чоловік зберігав для власного вживання без мети збуту.

Суд визнав обвинуваченого винним за ч. 3 ст. 187 та ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді 8 років 6 місяців ув’язнення.

Після оголошення вироку чоловіка взяли під варту в залі суду. Наразі вирок ще не набрав законної сили.

Джерело

Previous post У Черкасах водія електросамоката притягнули до відповідальності за п’яне керування
Next post У Черкасах водій збив жінку на пішохідному переході

Добавить комментарий