На Золотоніщині директор товариства створив небезпеку для довкілля, йому повідомили про підозру — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

18.11.2023

Одному із суб’єктів господарювання на Золотоніщині повідомили про підозру за фактом забруднення земельної ділянки сільськогосподарського призначення.

Про це інформують в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Директор одного з товариств, яке здійснює господарську діяльність на території Золотоніського району, не маючи відповідних дозволів, допустив складання відходів на земельних ділянках державної форми власності, які для цього не облаштовані. Таким чином директор товариства створив небезпеку для довкілля.

У разі доведення вини правопорушнику загрожує покарання у вигляді штрафу від однієї до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Читайте також: 300 тисяч тонн сміття щороку утворюють черкащани, третина з нього — це упакування. Хто за нього відповідатиме?

  • tag
  • довкілля
  • забруднення
  • Черкащина
Previous post Майже сто черкасців, які постраждали під час ворожої атаки, отримали компенсації — Новини Черкас за сьогодні
Next post Відтепер вагітні жінки можуть самі обирати, коли йти в декрет

Добавить комментарий