У ніч на 2 червня в селі Крупське Золотоніського району сталася дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждали двоє людей.
Про це повідомляє пресслужба поліції Черкаської області.
Водій автомобіля "Ford Focus" не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, через що транспортний засіб з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом.
У результаті аварії травм зазнали двоє пасажирів, серед яких 56-річний чоловік та 39-річна жінка. Постраждалих госпіталізували до медичного закладу.
Наразі правоохоронці встановлюють усі обставини ДТП. За фактом аварії відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України.
