На Золотоніщині молодик зґвалтував неповнолітню

Взято під варту місцевого жителя, який підозрюється у згвалтуванні та крадіжці. Про це повідомив керівник Золотоніської окружної прокуратури Тарас Черненко.

За процесуального керівництва Золотоніської окружної прокуратури оголошено підозру зловмиснику за фактами викрадення чужого майна, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України) та зґвалтування малолітньої особи (ч. 4 ст. 152 КК України).

Установлено, що раніше судимий за грабіж та зґвалтування житель Золотоніського району на шлях виправлення не став та повторно вчинив новий умисний злочин. Так, останній в ніч на 28.05.2022 проник до домоволодіння місцевого жителя та здійснив крадіжку мобільного телефону. Він же, повторно, 28.05.2022, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, використовуючи свою вікову та фізичну перевагу над потерпілою, яка через свій вік не могла чинити активний опір, зґвалтував її.

Прокурором в суді доведено обґрунтованість підозри, та необхідність  взяття підозрюваного під варту з метою забезпечення виконання ним процесуальних обов’язків, а також запобігання можливим спробам переховування від слідства та суду, впливу на потерпілу та свідків, вчинення інших кримінальних правопорушень.

Досудове розслідування триває, на цей час слідчим шляхом вживаються заходи, спрямовані на повне, всебічне з’ясування обставин подій.

Previous post У Корсунь-Шевченківському лісгоспі відбулася виїзна виробнича нарада — Новини Черкащіни
Next post У Хацьках зупинили автомобіль із лівими спиртом та цигарками

Добавить комментарий