На Золотоніщині провалився під лід і загинув рибалка зі Сміли — Новини Черкащіни


12 січня 2022, 14:54

Нещасний випадок стався на річці Бистрик поблизу с. Кедина Гора Золотоніського району.


Як повідомила «Прочерку» речниця Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок, п’ятеро чоловіків зі Сміли ловили тут рибу. За попередньою інформацією, один із них провалився під лід. Двоє інших намагалися його врятувати, але марно.

Тіло загиблого витягли рятувальники. Двоє намоклих чоловіків наразі відігріваються у машині швидкої допомоги. Від госпіталізації вони відмовляються.

Джерело

Previous post Ексдепутат хоче стати директором драмтеатру — Новини Черкащіни
Next post За забудовані багатоповерхівками “городи” на околиці Черкас до бюджету стягнуть 2 мільйони гривень

Добавить комментарий