На Золотоніщині впіймали браконьєра, що застрелив оленицю (Фото)

Вчора, 6 жовтня, у вечірній час єгер мисливського господарства почув постріл з нарізної зброї поблизу села Домантове Золотонського району. При зупиненні автівки, яка рухалась з місця пострілу,  у чоловіка було виявлено зброю, повідомили у пресслужбі лісового та мисливського господарства.

На місце події були викликані мисливствознавець Золотоніського держлісгоспу, рейдова група обласного управління, наряд поліції.

У ході з’ясування обставин виявили, що чоловік застрелив самку оленя плямистого  і сховав її в лісі.

На браконьєра було складено протокол за ч.2 ст. 85  Кодексу України про адміністративні правопорушення. За рішенням суду дане порушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від шістдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією рушниць та інших знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих об’єктів тваринного світу чи без такої або позбавлення права полювання на строк до трьох років. Крім того, браконьєр повинен буде сплатити збитки за незаконне добування оленя плямистого у розмірі 50 тис. грн.

Previous post На Черкащині затримали молодика з Луганщини із психотропними речовинами
Next post Водію-солдату, за якого клопотав облвоєнком, присудили штраф

Добавить комментарий