На Звенигородщині чоловік отруївся дикорослими грибами 

 

Через отруєння грибами до лікарні потрапив житель села Вікнине.

Про це повідомляє пресслужба Черкаського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Увечері 4 грудня чоловік вживав відварені та смажені гриби, які назбирав власноруч. Симптоми з’явилися годину потому. Потерпілого госпіталізували до лікарні у стані середньої важкості.

Джерело

Previous post Спаллетти: «Не надо недооценивать «Пафос»…» (9 декабря 2025 г.) — Новости футбола
Next post У Черкасах п’яний водій в’їхав у автівку

Добавить комментарий