На Звенигородщині замість хворих дерев — пиляють здорові (ФОТО) — Новини Черкасс

Про це йдеться у сюжеті «Подробностей».

Як повідомляють журналісти, парк був закладений князем Голіциним ще наприкінці 17 століття, він вважається одним з найстаріших парків в Україні.

Цей парк – пам’ятка садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. Тут заборонене будівництво і навіть вируб дерев. А тепер, розповідають жителі Козацького, на всій площі, а це понад 50 гектарів, усюди свіжі пеньки.

Згідно з дозволом, ОТГ мала право зрізати 152 дерева. Передусім ішлося про аварійні та мертві. Проте місцеві жителі стверджують, що постраждали і цілком нормальні та здорові дерева. Щоб зупинити вирубку вони викликали екологічну інспекцію.

До кінця тижня екоінспекція має встановити кількість фактично спиляних дерев і згодом підрахувати збитки, завдані природно-заповідному фонду. Їх буде змушена сплачувати ОТГ як замовник розчищення.

Previous post На Черкащині чотирьох громадян Вірменії примусово повернуть додому
Next post Нетверезий чоловік загинув впавши під вантажівку | Новони Черкащіни — огляд політики

Добавить комментарий