Начальниця територіального відділу податкової сплатить штраф через корупцію

Смілянською окружною прокуратурою забезпечено участь у розгляді справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, за ч. 2 ст. 172-7 (прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення, стосовно начальника одного із територіальних відділів податкової інспекції в Черкаській області. Інформують у пресслужбі районної прокуратури.

Під час розгляду протоколів у судових засіданнях установлено, що начальник державної податкової інспекції будучи дружиною виконавця робіт за договором цивільно-правого характеру під час прийняття нею наданих послуг (виконаних робіт) та підписання акту мала приватний інтерес, який полягав у бажанні покращити матеріальне становище члена сім’ї – чоловіка та в цілому своєї сім’ї. При цьому приватний інтерес зумовлений тим, що від підписання чи не підписання акту приймання передачі залежить виплата виконавцю грошової винагороди за вищезгаданим договором. Отже, при прийнятті рішення про прийняття наданих послуг (виконаних робіт) за договором цивільно-правового характеру була наявна суперечність між приватним інтересом та її службовими повноваженнями, яка реально вплинула на об’єктивність та неупередженість прийняття нею зазначеного рішення, що в розумінні Закону є реальним конфліктом інтересів.

Постановою Городищенського районного суду 20.09.2021 визнано обґрунтованими доводи прокурора під час розгляду протоколу про порушення вимог антикорупційного законодавства та притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу розміром 3 400 грн.

На цей час рішення суду не набрало законної сили.

Previous post Черкаський випускник отримає з Фонду Президента України 100 тис. грн премії — Новини Черкащіни
Next post “Черкаські богатирі” здобули 9 нагород на Кубку Мирона (Відео)

Добавить комментарий