Накладено арешт на корпоративні права та об’єкти нерухомості черкаського підприємства, власником якого є громадянин рф — Новини Черкас за сьогодні


в Новини

24.05.2023

Накладено арешт на корпоративні права, статутний капітал та нерухоме майно приватного акціонерного товариства, яке пов’язане з компаніями держави-агресора. Загальна вартість арештованої власності – майже 100 млн грн.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

За даними слідства, підприємство у місті Черкаси, засновником та співвласником якого є громадянин рф, займається ринком нерухомості.

Фактично ПАТ – одне з основних торговельних майданчиків на території обласного центру під продаж промислових товарів, будматеріалів, харчових продуктів, медичного устаткування тощо.

Крім того, громадянин рф – власник понад 15 підприємств, що зареєстровані на території держави-агресора. Їх філії працюють в тимчасово окупованому Криму. Звідти постачаються харчові продукти та вироби медичного призначення російським силовим структурам. Підприємства сплачують податки та інші обов’язкові платежі до бюджету рф. З нього виділяються кошти на потреби збройних сил держави-агресора, що вчиняють воєнні злочини в Україні.

Процесуальні дії проведено в рамках кримінального провадження за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, а також пособництва державі-агресору.

Читайте також: У Каневі правоохоронці затримали чоловіка за збут зброї

Previous post На Черкащині судитимуть чоловіка, який пропонував хабар за закриття кримінального провадження — Новини Черкас за сьогодні
Next post На Черкащині до державної власності повернули чотири багатоквартирні житлові будинки — Новини Черкас за сьогодні

Добавить комментарий