Напрацювали план спільних дій: відбулась зустріч міської влади Черкас з громадськістю

Конструктивно, подекуди в емоціях відбулася сьогодні зустріч міської влади з представниками громадськості, які представляють рух “Гроші на ЗСУ”. Про це повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Сподіваюся, що ми почули один одного. Також напрацювали певний план спільних дій.

Хочу наголосити, ми всі за наші ЗСУ та їх підтримку. Також маємо розуміти, що згідно з українським законодавством, завданням місцевого самоврядування є забезпечити життєдіяльність міста, підготувати його до зими, забезпечити стабільну роботу комунальних підприємств, лікування і реабілітацію поранених захисників.

Проте місто законсервує всі некритичні роботи, кошти від яких закон дозволяє спрямувати на ЗСУ.

Повторюся, що з початку вторгнення ми вже спрямували 1,2 млрд грн.

Домовилися, що громадськість делегує фахівців, які обізнані в бюджетних процесах. Вони долучаться до роботи бюджетної комісії та спільно напрацюють конкретні пропозиції, які будуть винесені на майбутню сесію.

Відшукувати додаткові фінанси на підтримку ЗСУ тепер буде набагато складніше, враховуючи учорашнє рішення Верховної Ради України, яким заднім числом вилучаються кошти військового ПДФО у місцевих громад.

Зараз ми всі повинні відкинути гасла і своїми діями спрацювати на наближення нашої спільної мети – української перемоги.

Previous post Ухилянт із Сміли, що не з’явився до військкомату, постане перед судом
Next post На Закарпатті 51-річний чоловік жахливо загинув під час пожежі у власному будинку. ФОТО | Кримінальні новини

Добавить комментарий