Нарахування за функціонування систем ГВП у платіжках: роз`яснення ТЕЦ — Новини Черкащіни


28 червня 2022, 21:04

У квитанції на оплату послуг, яку щомісяця отримують споживачі ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», починаючи з квітня 2022 року, відображена оплата за функціонування систем ГВП. Яким чином здійснюється нарахування за вказану послугу, роз’яснюють фахівці станції.

З моменту укладання публічних договорів приєднання про надання послуг з постачання гарячої води у порядку, встановленому Законом України «Про житлово-комунальні послуги», а саме з 13.11.2021р., розподіл та нарахування вартості наданих послуг здійснюється, відповідно до вимог Методики розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг (далі – Методика), затвердженої наказом Мінрегіонбуду від 22.11.2018р. № 315, зареєстрованої в Мінюсті від 28.12.2018р. за № 1502/32954.

При цьому, у кожному розрахунковому періоді Виконавцем послуг визначається обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи ГВП, залежно від наявності чи відсутності циркуляції системи гарячого водопостачання у будинку, який складає відповідну частку (%) від загального обсягу теплової енергії спожитої на потреби ГВП, зокрема:

▪ при наявності циркуляції – 20 %;

▪ при відсутності циркуляції – 10 %.

Обсяг теплової енергії, витраченої на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи ГВП розподіляється між усіма співвласниками будівлі, пропорційно до опалювальних площ їх квартир та нежитлових приміщень, без врахування фактичних обсягів споживання гарячої води споживачами (куб. м.).

Відповідно, усі співвласники будинку, в тому числі й ті, що встановили бойлери або тимчасово не користуються послугою (встановили глушки) сплачують витрати за теплову енергію, витрачену на забезпечення функціонування внутрішньо будинкової системи ГВП (функціонування рушникосушок та будинкових систем ГВП).

Шановні споживачі! Сплачуючи за комунальні послуги своєчасно, ви не накопичуєте борги, а ваші кошти допомагають підтримати економіку нашої країни в цей тяжкий час, та сприяють стабільній роботі підприємств критичної та соціальної інфраструктури.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ

Джерело

Previous post В області будують завод з виробництва круп
Next post Гуманітарний центр змінює графік роботи — Новини Черкащіни

Добавить комментарий