Народна депутатка з Черкащини розповіла Тихановській, що думає про неї і про Білорусь — Новини Черкащіни


05 червня 2022, 09:24

На полях безпекового форуму GLOBSEC, що проходить у Братиславі, народна депутатка родом із Черкас Ірина Геращенко перетнулися зі лідеркою білоруської опозиції Світланою Тихановською.


«Думаю, наша коротка розмова вибивалася із загального контексту, до якого звикла пані Світлана», – розповіла у фейсбуці депутатка.

Геращенко звернула увагу Тихановської на її «некоректну заяву, зроблену кілька тижнів тому, що, мовляв, білоруси врятували Київ від взяття його російськими військами і що «російська армія не почувалася комфортно на білоруських землях».

Народна депутатка сказала лідерці білоруської опозиції, як критично сприйняли її непродумані слова українці, зокрема, кияни, які вже 100 день відчувають на собі «порятунок білорусів», і особливо українська армія і військові.

Геращенко наголосила, що українці усвідомлюють, у якій смертельній небезпеці перебувають і діють ті нечисельні білоруські партизани, які підірвали колії чи зупинили пару потягів, дякують цим рідкісним сміливцям і громадянському суспільству. Але ці одиничні випадки «не мають нічого спільного з байдужою позицією білорусів, які публічно не засудили війну».

«Ми ніколи не забудемо, що саме з білоруської території вдерлися в Україну російські окупаційні війська, це ганьба, яка назавжди буде з Мінськом, – сказала Ірина Геращенко. – Від білоруської опозиції ми також чекаємо максимально точних формулювань щодо цієї війни. Особливо на міжнародних форумах».

Народна депутатка додала, що їй важливо було сказати це Тихановській. «Слава Богу, що в нас тільки два братських народи. Бо ще один ми б вже не потягнули», – підсумувала Геращенко.

Джерело

Previous post У Червоній Слободі під колеса авто потрапила дитина — Новини Черкащіни
Next post В Уманській «Софіївці» зацвітає тюльпанове дерево — Новини Черкащіни

Добавить комментарий